MOMO Boty CORSA LITE

Cena
6 225 Kč

Výrobce
MOMO

Kód produktu
SCACO

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Šedá
Šedá

ks

Nová třída výkonnosti a lehkosti. Neuvěřitelně lehké a příjemné obutí, ovšem stále s bezpečností normy FIA 8856-2018. Více

Nikdy v životě jste na noze neměli pohodlnější závodní botu. 

MOMO Corsa Lite je nová špičková závodní obuv vyvinutá společností MOMO, samozřejmě plnící nejnovější homologaci FIA.

MOMO Corsa Lite redefinuje pohled na to, co je soutěžní obutí. Dnes není zapotřebí mít pro závodění těžkou koženou botu. Ta doba je nenávratně pryč. Nová filosofie obutí od MOMO klade absolutní důraz na pohodlí pilota, na cit na pedálech, na způsob, jakým se ovládá vůz. To všechno se bude mnohem lépe činit v lehkých botách, než v tvrdé a neforemné obuvi, která je naprosto neprodyšná.

MOMO Corsa Lite je vyrobena z prodyšné ohnivzdorné tkaniny doplněné o prvky z klokaní kůže. Na vnější straně je bota vyztužená vložkou s karbonovým efektem, která zajišťuje větší odolnost proti oděru, pohodlně obepíná nohu jezdce, izoluje ji od prachu či jiných materiálů a zároveň zajišťuje maximální prodyšnost po dlouhou dobu.

S mimořádnou hmotností pouhých 280 gramů je bezkonkurenčně nejlehčím výrobkem tohoto typu na trhu. Snížení hmotnosti na tuto úroveň bylo možné jen díky precizní studii každé součásti výrobku a náročnému výběru materiálů a použitím integrovaných grafických prvkům. Model MOMO Corsa Lite je ve stejné velikosti přibližně o 20 % lehčí než předchozí modely obuvi MOMO.

Ultratenká a ultralehká pryžová podrážka prošla přísnými testy na odolnost proti uhlovodíkům a oděr. Díky skvělému tvarování a pružnému spojení podešve a těla bodty MOMO Corsa Lite perfektně sedí na noze.

Opusťte zažité představy o závodní botě a zažijte úplně nový pocit ze závodění. MOMO Corsa Lite Vám ho dopřeje.

  • Nejlehčí závodní bota tohoto typu na světě
  • Extrémně prodyšná díky použitým materiálům
  • Neuvěřitelně pohodlná
  • Kombinace nehořlavého materiálu a klokaní kůže
  • Ochranné vložky na namáhaných místech proti poškození
  • Závodní podrážka MOMO
  • Klasický design MOMO
  • Homologace 8856-2018

Parametry
Barva ČernáModráČervenáŠedá
Homologace FIA 8856-2018