WSP LogoWSP Italy je přední společností ve výrobě kompatibilních náhradních disků z lehkých slitin již od roku 2007, dodávající své výrobky do 58 zemí po celém světě. WSP (a stejně tak evropská legislativa, viz rozhodnutí C-397/16 a C-435/16) považují disk kola za náhradní díl. Je tedy možné, aby byl za účelem výměny dodán i jiným výrobcem než samotnou automobilkou. 

Kola WSP Italy jsou precizně vyrobené a plně kompatibilní disky z lehké slitiny. Každé kolo je spojeno s originálním číslem dílu výrobce automobilu, aby byla zajištěna úplná kompatibilita s původně dodávaným diskem, vhodný disk lze tedy snadno vyhledat.

Kola WSP jsou vyráběna v plném souladu s rozměrovými, technologickými i vzhledovými specifikacemi stanovenými výrobci automobilů, navržena a testována dle těch nejpřísnějších národních a nadnárodních směrnic, jako jsou německá TÜV, japonské normy JWL a VIA, Ghost-R, jakož i pravidla a předpisy EU. Výrobní a schvalovací systém je oficiálně akreditován italským ministerstvem dopravy a VCA (Vehicle Certification Agency) - Britským ministerstvem dopravy.