Pravidelná aktualizace nabídky

Každý měsíc kontrolujeme kompletně celou nabídku výrobců, jejichž produkty máme v nabídce. Snažíme se pravidelně aktualizovat nejen případné změny v designu, aby vše odpovídalo prodávanému modelu, ale pracujeme i s cenami a sledujeme novinky, které výrobci uvádějí na trh. Snažíme se, aby se k Vám dostávala aktuální produktová nabídka obohacená o veškeré změny a novinky.

Přímý odběr produktů

Produkty z nabídky RZ1 si můžete objednat k odběru na showroom, kde si výrobek můžete v klidu vyzkoušet, prohlédnout a rozhodnout se, jestli splňuje veškeré Vaše předpoklady. Již v průběhu nákupu Vám samozřejmě rádi poradíme a porovnáme produkty s nabídkou ostatních výrobců.

Výprodejové produkty v nabídce

Nabízíme řadu produktů v rámci pravidelného výprodeje. Pokud byl produkt vystaven na showroomu popřípadě je nahrazován novým modelem, nabízíme takové produkty za ceny výrazně nižší, než byla jejich původní cena. A to vše s plnou, dvouletou zárukou.

Doprava zdarma od 3000 Kč

Při objednávce s doručením v České republice Vám při nákupu nad 3.000 Kč nabízíme poštovné zcela zdarma. Odběr produktů přímo na showroomu, případně jejich doručení přímo na soutěž, je samozřejmě zdarma vždy.

Showroom

Zboží si u nás můžete nezávazně vyzkoušet a porovnat s jiným.