Stilo Přilba Venti WRC Composite White


Cena
26 318 Kč

Výrobce
Stilo

Kód produktu
AA0220BG2Tsz0101

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá

ks

Nové přilby Stilo řady Venti ve speciální bílé verzi s modrým nebo černým vnitřním polstrováním. Typ WRC Composite má zcela novou konstrukci skořepiny, která umožňuje integraci s průlomovým bezdrátovým komunikačním systémem Stilo 'WL'. Skořepina je vyrobena z kompozitu skelných vláken a kevlaru, aby vznikla lehká a pevná přilba, která překračuje bezpečnostní požadavky FIA 8859-2015 a Snell SA2020. Více

Venti WRC Composite ve verzi RALLY je vybavena komunikací řady Stilo WRC, která zahrnuje chrániče sluchu s tlumením hluku vybavené reproduktory, mikrofon s s dynamickým potlačením hluku a plně integrovaný konektor intekomu. Standardně je vybavena úchyty FHR / HANS.

  • Navrženy speciálně pro použití s bezdrátovým komunikačním systémem Stilo "WL", přičemž jsou stále dokonale kompatibilní se všemi kabelovými interkomy Stilo řady DG a WRC.
  • Nové přilby kompatibilní jak s klasickými tak bezdrátovými interkomy systému WL poznáte podle modrého konektoru.
  • Lehká a pevná kompozitní skořepina
  • Nastavitelný mikrofon: Venti WRC je vybaven novým snadno nastavitelným držákem mikrofonu. Pro změnu polohy mikrofonu stačí odstranit polstrování držáku a vložit distanční podložky, které posunou mikrofon o 5, 10 nebo 15 mm blíže k ústům.
  • Chrániče sluchu: Sluchátka s tlumičem hluku, který snižuje okolní hluk, jenž může být v soutěžních vozech problematický, integrované reproduktory pro optimální pohodlí na delších rychlostních zkouškách
  • Lícní chrániče EPS: Venti WRC je jediná přilba na trhu, která je vybavena jak chrániči sluchu, tak lícnicemi z EPS (expandovatelného polystyrenu). Použití lícnic z EPS zajišťuje lepší ochranu v případě bočních nárazů.
  • Nastavitelný kšilt: Kšilt lze zvedat a spouštět, aby měl řidič dobrou viditelnost když je slunce nízko.
  • Homologace FIA 8859-2015 a Snell SA2020.

Přilba Venti WRC Composite si zachovává osvědčený interkomový systém Stilo WRC, ale komunikační port byl přepracován pro použití s bezdrátovým klíčem WL (prodává se samostatně) - přilby s touto podporou mají konektor modrý. Interkomový systém přileb je také kompatibilní s tradičními drátovými zesilovači Stilo, takže není nutné měnit přilby pro vozidla, která nemají bezdrátový zesilovač. Bedrátový klíč po nasazení dokonale zapadá do obrysů tvaru skořepiny, takže nepřekáží páskům FHR. Tvar mikrofonního ramene byl vylepšen, aby se ještě více tlumil hluk v kabině a zlepšila se srozumitelnost komunikace mezi spolujezdcem a řidičem. Magnetodynamický mikrofon s potlačením šumu je nastavitelný tak, aby umožňoval optimální vzdálenost od úst a snižoval tak vnější hluk. Náušníky tlumíí hluk čímž se nesmírně snižuje vnější hluk a zvyšuje úroveň pohodlí. 

Přilba k dispozici i jako verze Tourismo (vyžadováno na okruzích). Uveďte případně do poznámky k objednávce (kód: AA0220CG2Tsz0101, cena 26 620 Kč).

Parametry
Barva Bílá
Materiál Vícevrstvý kompozit
HANS Klipy Ano