Cena
2 490 Kč

Výrobce
Marina

Kód produktu
R50-015:TX

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Černá
Černá

ks

Prádlo s bezmála 40% podílem skutečné bavlny! Homologace FIA. Více

Nehořlavý rolák s FIA homologací o zvýšené pružnosti, s naprosto plochými švy. Propracován je zejména v části ramen, kde byl odstraněn klasický horní šev, aby jezdce netlačil sytém HANS nebo Simpson. Rolák je zcela samozřejmě vyrobena z látky Elast1, která byla vyvinuta v laboratořích společnosti Marina, která se zabývá speciální textilní výrobou.

Marina M2 má, oproti řadě M1, mírně snížené množství bavlny ve svém složení, protože je použito větší množství elastického materiálu. To znamená, že je prádlo M2 naprosto dokonale pružné! Ne nadarmo se mu v angličtině říká "second skin" (druhá kůže). Prádlo totiž naprosto skvěle přilne k tělu a po 5 minutách vůbec nevíte, že na sobě nějaké nehořlavé prádlo máte. Neexistuje možnost, že by se na prádle vytvářely sklady a faldíky. Díky tomu je prádlo naprosto pohodlné a i díky extrémně plochým švům nikdy nikde netlačí.

Kombinací zvýšené elasticity a skvělého obsahu bavlny v látce bylo docíleno skvělé prodyšnosti, ale zároveň je stále zachována maximální bezpečnost.

Příměsí přírodního vlákna se podařilo skloubit dvě věci, která byly dříve nemyslitelné: absolutní pohodlí a perfektní odvod potu od těla díky přírodní bavlně, která je přirozeně nasákavá, a nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti v souvislosti s ochranou jezdce.

marina logo

Marina výrobky jsou, díky použitému materiálu velice pružné, proto jsou nabízeny ve velmi komfortním číslování, kdy jedna velikost splňuje požadavky velikostí dvou.

  • Nehořlavý rolák Marina
  • Materiál: elast1®
  • Složení materiálu: 38 % bavlny, 58 % Modacrylu, 4 % Elastanu
  • Antistatické
  • Antibakteriální
  • Homologace FIA 8856-2000
Parametry
Barva BíláČerná
Typ prádla rolák