RZ1 je zde s Vámi více, než 6 let. Za tu dobu jsme oi technické stránce nikdy neměnili náš web, jeho vzhled ani funkčnost. Web již do značné míry nedostačoval potřebám Vás, zákazníků, ale technicky přestával vyhovovat i nám. S přibývajícími položkami byla administrace čím dál tím složitější a nedařilo se nám dostatečně flexibilně reagovat na novinky, které výrobci přinášejí.

Nový vzhled webu pro Vás bude zajisté atraktivnější – u produktů jsme přidali fotografie variant, takže nákup konkrétní barevné varianty produktu bude rychlejší a přesnější. Již nebude třeba odhadovat, jakou barevnou variantu máme namysli, web ji sám zobrazí po volbě barvy. Můžete nyní lépe filtrovat podle velikostí či barev, můžete lépe filtrovat podle značek.

Rozhodně pohodlnější je i vyhledávání. Při vyhledávání systém napovídá, takže je možné konkrétní položku nalézt mnohem rychleji a přesněji. Vyhledávat můžete i podle originálních katalogových čísel výrobců, protože všechny výrobky jsou evidovány přímo pod nimi. Tedy pokud s katalogem v ruce budete chtít najít konkrétní barevnou variantu, je to dnes možné, původní web tuto funkci neměl.

Mnohem lépe se teď budete moci orientovat ve stavu objednávky. V každou chvíli uvidíte, kde Vaše objednávka je, je-li již na cestě do centrálního skladu, či jestli je již přímo na cestě k Vám.

Učinili jsme mnohé pro Vaše pohodlí. Nabídku jsme omladili, upravili jsme ceny a přidali věci, které dříve, z kapacitních důvodů, nebylo možné přidávat. Týká se to do velké míry i civilního vybavení.

Přejeme Vám příjemné nakupování!

RZ1 Racing